د موضوعګانو سرپاڼه

سياست او روانې چارې

چهار منافق داعشی در ننگرهار کشته شدند

مساپر
03.02.2016

مقام‌های محلی از ولایت زیبا و خوش آب و هوایی ما ننګرهار می‌گویند که در یک حمله هوایی نیروهای خارجی درین ولایت چهار منافق مربوط به گروه آدمکش داعش کشته شدند. مقام‌های قول اردو می‌گویند که این منافقان در حملهء طیارات بی ‌سرنشین در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار کشته شده اند. همچنان چندی قبل رادیو صدای خلافت که به رادیوی داعش معروف بود، در نتیجهء حملهء هوایی در ولایت ننگرهار از بین برده شد. شورشیان داعش قسمیکه برای همه ملت غیور و مجاهد افغان معلوم است، به جزء ترور، سربریدن، کشتار و ویرانگری هیچ کدام کار دیگر برای مردم انجام نداده اند. و تا زمانیکه این گروه منافق و آدمکش در کشور ما موجود باشند، مردم مسلمان ما روز های خوش و آرامی را نخواهند دید.


Re: چهار منافق داعشی در ننگرهار کشته شدند

lawangin
04.02.2016

[quote:cb66a00545="مساپر"]مقام‌های محلی از ولایت زیبا و خوش آب و هوایی ما ننګرهار می‌گویند که در یک حمله هوایی نیروهای خارجی درین ولایت چهار منافق مربوط به گروه آدمکش داعش کشته شدند. مقام‌های قول اردو می‌گویند که این منافقان در حملهء طیارات بی ‌سرنشین در ولسوالی اچین ولایت ننگرهار کشته شده اند. همچنان چندی قبل رادیو صدای خلافت که به رادیوی داعش معروف بود، در نتیجهء حملهء هوایی در ولایت ننگرهار از بین برده شد. شورشیان داعش قسمیکه برای همه ملت غیور و مجاهد افغان معلوم است، به جزء ترور، سربریدن، کشتار و ویرانگری هیچ کدام کار دیگر برای مردم انجام نداده اند. و تا زمانیکه این گروه منافق و آدمکش در کشور ما موجود باشند، مردم مسلمان ما روز های خوش و آرامی را نخواهند دید.[/quote:cb66a00545]

وروره دافغانانو دخدای پاک په لوري شي او خدای پاک دعقل ور کړي دوی له هرې خوا
وزل کيږي خو فاسد دولت یې چړچې کوي او صليبیان دالر ورکوي !
ددې ټولو بد بختويو علت اشغال او دا فاسد دولت دی !!


مساپر
06.03.2016

وروره دافغانانو دخدای پاک په لوري شي او خدای پاک دعقل ور کړي دوی له هرې خوا وزل کيږي خو ددې ټولو بد بختويو علت اشغال او دا فاسد دولت دی !!

برادر محترم پټنګ خان، من با شما صد در صد موافق هستم، اما آیا وقتی شده است که تنها در اطاق خود نشسته باشی و خالق تمام کایینات را [الله (ج)] را شاهد دانسته باشی و با خود فکر نمایی که همین (دولت فاسد و اشغال) را کي ها بالای مردم مسلمان ما آوردند. هر وقت که جواب این را دانستی باز سلام بنده را علیک خواهی گفت.
طالب صاحبان به رهبری (لوی ملا صیب) بود که از برای حفاظت جان یک عرب منافق وطن ما را به این روز و حال انداخت. (بخاطر یک شپش، تمام پوستین را آتش زدند). اگر طالبان هوشیار میبودند، و واقعاً به فکر آیندهء مردم مسلمان ما میبودند، باید آنها دست از سر آن جنایتکار عرب بر میداشتند، در آنصورت امروز نه دولت فاسدی وجود میداشت و نه هم اشغالگرانی موجود میبود.

ما باید به خوب خود، خوب بگوییم و به منافق و لامذهب خود لامذهب و منافق.

والسلام،


lawangin
07.03.2016

مسافره په الله توکل کړه مه ډارېږه او په حقائقو ځان پوه کړه ::

هیڅ افغان د امريکا پر ضد او خلاف تروریستي عمل ندی کړی او نه به یې وکړي !
عربان مخکې دجهاد په دوروکې له افغانانو سره ډېرې ډيرې مرستې کړې دي نو پر دې اساس
افغاني عنعنات دا اجازه نه ورکوي چې متهم ميلمه بې له سبوته کفارو ته تسليليم کړي!
که بن لاډن او القاعده یې مقصد وي هغه خو یې له منځه ايوړه ، بن لادن رحمه یې شهيد که
نو زمونږ په کورو ولې چاپې اچوي او افغانان ولې وژني ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولي یې په غني فاسد اميتي قرارداد په زور امضا که ولې زمونږ خاوره نه پريږدي ؟؟؟؟؟؟

طالبان دنر زامن ورته وچ وچ جوابونه ورکوي چې سوله هلته راځي چې دا فاسدین زمونږ
هېواد خوشې کړي !!!

پتنګ


OK
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more